АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ДИЛЕР VOLVO GROUP
+38 (066) 012-76-75 сервісне обслуговування
+38 (068) 650-70-45 продаж автозапчастин
+38 (096) 521 21 66 продаж вантажівок
+38 (056) 767-19-35 бухгалтерія
49082,м.Дніпро, вул. Полтавське Шосе, 619
ел.пошта:  info@volvotrucks.dp.ua
Головна / Новини / «Залізний лицар» і коробка з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch б'ють два світових рекорди швидкості

«Залізний лицар» і коробка з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch б'ють два світових рекорди швидкості

«Залізний лицар» від Volvo Trucks під управлінням Бойє Овебрінка поставив два офіційних рекорди швидкості на дистанціях 500 і 1000 метрів. Під час роботи над вантажівкою команда спеціалістів Volvo Trucks винайшла інноваційні шляхи для поєднання технології з дизайном. 
«Це показує, що наша трансмісія з подвійним зчепленням I-Shift Dual Clutch має величезний потенціал, і що вона не підведе в екстремальних ситуаціях. Ми справді пишаємося тим фактом, що світовий рекордсмен використовує таку саму коробку перемикання передач, яку можна знайти в наших серійних вантажівках FH», - говорить Клаес Нільссон, Президент і Генеральний директор Volvo Trucks.

Із середньою швидкістю 169 км/год і часом 21,29 секунд, «Залізний лицар» побив міжнародний рекорд швидкості для 1000-метрової дистанції при старті з місця. Також ним було побито аналогічний рекорд для 500-метрової дистанції зі швидкістю 131,29 км/год і часом 13,71 секунд. Перегони проводилися на закритому випробувальному треку на півночі Швеції, під наглядом спостерігачів від Міжнародної асоціації моторних видів спорту FIA.

«Над розробкою вантажівки з неперевершеними ходовими характеристиками в тісному співробітництві працювали спеціалісти кількох різних відділів Volvo Trucks. За винятком силової лінії Volvo Trucks, яка є серцем «Залізного лицаря», ми побудували вантажівку вручну «з нуля». Ми просто вражені тим, що нам удалося поставити одразу два рекорди», - говорить Олоф Йоганссон, технічний спеціаліст із Volvo Trucks.

За кермом «Залізного лицаря» сидів Бойє Овебрінк з понад 30-річним досвідом участі в перегонах на легкових і вантажних автомобілях. До цього він побив п'ять світових рекордів, а в 1994 році став чемпіоном Європи з перегонів на вантажівках. 
«Залізного лицаря» від Volvo Trucks можна охарактеризувати одним словом: довершеність. Він має чудовий зовнішній вигляд та видає неперевершену потужність при натисканні педалі газу до полу. Це третя вантажівка-рекордсмен, якою мені довелося керувати, і я не можу уявити кращого продовження для "Дикого вікінга" і "Лихого Зеленого"», - говорить Бойє Овебрінк.

24 серпня 2016 року